Film promocyjny "Z tradycji czerpiemy siłę..."

Ten zagadkowy film powstał na zlecenie i przy współpracy Agencji Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej sp. z o.o. z firmą Iris Media sp. z o.o. zajmującą się profesjonalną produkcją filmową. Jest to materiał promujący szeroką działalność Agencji prowadzącej zarówno Skansen, Zagrodę Żubrów, Koszary Ułańskie, Biuro Informacji Turystycznej, Centrum Kształcenia Ustawicznego oraz Głos Pszczyński. Materiał został przygotowany w nieco niekonwencjonalnym, fabularyzowanym stylu, pokazując tym samym nietuzinkowy i ciekawy sposób realizacji zadań przez ARiPZP, co jest niezwykle ważne w tej branży.

Premiera filmu odbyła się 21 września 2018 roku, podczas wręczenia „Złotych Laurów” - nagród Przewodniczącej Rady Powiatu Pszczyńskiego  i Starosty Pszczyńskiego dla przedsiębiorców powiatu pszczyńskiego. Spółka została uhonorowana Złotym Laurem w kategorii usługi. Nagrodę odebrali prezes zarządu spółki Jacek Patyk i wiceprezes zarządu Jacek Gałuszka.

„To dla nas zaszczyt i honor dzisiaj stać w tym miejscu i być włączonym w grono najlepszych przedsiębiorców Powiatu Pszczyńskiego. Dodatkowo cieszymy się, że nagrodę tę otrzymujemy podczas X, jubileuszowej edycji konkursu i w roku 20-lecia istnienia spółki. Agencja dzisiaj to oczywiście nie tylko Pokazowa Zagroda Żubrów, Skansen, czy też Koszary Ułańskie, ale to przede wszystkim wspaniali ludzie którzy ją tworzą. Dziękuję wszystkim pracownikom spółki za zaangażowanie i budowanie dobrego i pozytywnego wizerunku firmy. Z tradycji czerpmy siłę… czego Państwu i sobie życzę” Powiedział Jacek Patyk - prezes zarządu Agencji Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej Sp. z o.o.