contact

Kontakt

Telefony:
32 447 05 03 - Biuro Informacji Turystycznej oraz rezerwacja biletów
32 447 05 03 - Biuro zagrody

668 147 055 - kontakt z mediami, PR

E-mail:
zagroda@pszczyna.info.pl

Nasz adres:

Pokazowa Zagroda Żubrów

ul. Żorska 5

43-200 Pszczyna

Znajdź nas:

Formularz

  Aktualności

  Konkurs na imię dla małego żubra

   
  O kolejnego byczka powiększyło się stado żubrów w pszczyńskiej zagrodzie.
  Wybierz dla niego imię
   
  Do poniedziałku, 16 grudnia można zgłaszać propozycje imienia dla małego żubra, który urodził się w Pokazowej Zagrodzie Żubrów 18 października. Jego mamą jest PLATANKA, a tatą - PLISAR.
  Agencja Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej zaprasza do udziału w konkursie na imię dla malucha. Musi ono spełniać dwa warunki: być rodzaju męskiego i rozpoczynać się od liter PL - zgodnie z oznaczeniem pszczyńskiej linii hodowlanej, której założycielami byli PLANTA i PLEBEJER. Na autora zwycięskiej propozycji czeka atrakcyjna nagroda!
  Co ważne, każdy może przesłać tylko jedną propozycję wraz z danymi do kontaktu. Dotyczy to również szkół i przedszkoli. W przypadku, kiedy imiona się powtórzą, o zakwalifikowaniu jednego z nich do konkursu zdecyduje losowanie.
  Oceny pomysłów i wyboru najciekawszego i najbardziej oryginalnego imienia dokona jury w składzie: prof. Wanda Olech - prezes Stowarzyszenia Miłośników Żubrów, Dariusz Skrobol - burmistrz Pszczyny, Mieczysław Hławiczka - lekarz weterynarii, Jacek Patyk - prezes Agencji Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej oraz Grzegorz Czembor - dyrektor Pokazowej Zagrody Żubrów.
  Przed ogłoszeniem werdyktu, jury będzie musiało jeszcze sprawdzić w „Księdze Rodowodowej Żubrów”, czy imię nie jest już „zajęte” - bo i tak się zdarza.
  Propozycje można przesyłać do poniedziałku, 16 grudnia drogą listowną lub mailową na adres:
  Pokazowa Zagroda Żubrów, ul. Żorska 5, 43-200 Pszczyna: zagroda@pszczyna.info.pl.
  O wynikach konkursu poinformujemy w poniedziałek, 23 grudnia na stronie internetowej: www.zubry.pszczyna.pl.
   
  Poniżej regulamin konkursu:
   
   
   

  2019-11-22