contact

Kontakt

Telefony:
32 447 05 03 - Biuro Informacji Turystycznej oraz rezerwacja biletów
32 447 05 03 - Biuro zagrody

668 147 055 - kontakt z mediami, PR

E-mail:
zagroda@pszczyna.info.pl

Nasz adres:

Pokazowa Zagroda Żubrów

ul. Żorska 5

43-200 Pszczyna

Znajdź nas:

Formularz

  Aktualności

  Konkurs - wybierz imię dla małego żubra!

  Agencja Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej zaprasza do udziału w konkursie na imię dla żubra, który urodził się w Pokazowej Zagrodzie Żubrów 8 listopada tego roku. Jego mamą jest trzyletnia PLACKA, a tatą trzynastoletni PLAWIANT.

  Imię musi być "męskie" i rozpoczynać się od liter PL, zgodnie z oznaczeniem pszczyńskiej linii hodowlanej której założycielami są PLANTA i PLEBEJER. Pomysły można przesyłać drogą listowną lub mailową:
  "Głos Pszczyński",
  ul. 3 Maja 9,
  43-200 Pszczyna;
  glos@pszczyna.info.pl

  lub

  Pokazowa Zagroda Żubrów,
  ul. Żorska 5,
  43-200 Pszczyna;
  zagroda@pszczyna.info.pl.

  Każda osoba może przesłać tylko jedną propozycję wraz z danymi osobowymi oraz numerem telefonu kontaktowego. W przypadku, kiedy imiona się powtórzą, o zakwalifikowaniu jednego z nich do konkursu zdecyduje losowanie. Oceny nadesłanych propozycji oraz wyboru najciekawszego i najbardziej oryginalnego imienia dokona jury w składzie: Paweł Sadza - Starosta Pszczyński, prof. Wanda Olech-Piasecka - prezes Stowarzyszenia Miłośników Żubrów, Mieczysław Hławiczka - lekarz weterynarii, Jacek Patyk - prezes Agencji Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej, Grzegorz Czembor - dyrektor Pokazowej Zagrody Żubrów oraz Jacek Gałuszka; redaktor naczelny Głosu Pszczyńskiego.

  Czas na zgłaszanie propozycji mija 6 stycznia 2012r. Ogłoszenie wyników nastąpi 20 stycznia 2012r. na naszej stronie internetowej dodatkowo autor zwycięskiego imienia zostanie poinformowany drogą mailową lub telefoniczną.

  2011-12-16