contact

Kontakt

Telefony:
32 447 05 03 - Biuro Informacji Turystycznej oraz rezerwacja biletów
32 447 05 03 - Biuro zagrody

668 147 055 - kontakt z mediami, PR

E-mail:
zagroda@pszczyna.info.pl

Nasz adres:

Pokazowa Zagroda Żubrów

ul. Żorska 5

43-200 Pszczyna

Znajdź nas:

Formularz

  Aktualności

  Co stuka i puka podczas warsztatów "Tropem Żubra"?

  W ramach realizacji zajęć "Tropem Żubra" odbywających się w Pokazowej Zagrodzie Żubrów w zabytkowym Parku Pszczyńskim, podjęliśmy tej jesieni współpracę z krakowską firmą STUKA PUKA.

  Tym samym wzbogaciliśmy naszą ofertę edukacyjno-przyrodniczą dla dzieci i młodzieży o wielowymiarowe drewniane układanki pozwalające rozwijać kreatywność oraz ćwiczyć zręczność poprzez odkrywanie tajników otaczającego nas świata przyrody.   

   

   W trakcie prowadzenia zajęć staramy się podejść kompleksowo do dzieci i młodzieży pomagając im odnaleźć swój potencjał, pogłębiamy ich wiedzę na temat flory i fauny, zjawisk i procesów zachodzących w przyrodzie oraz kierujemy uwagę na wartość społeczną prowadzonych zajęć.

  Pokazujemy radość wypływającą z procesu uczenia się w trakcie przebywania na wolnym powietrzu w bezpośrednim kontakcie z otaczającą nas przyrodą. 

     Przygotowane zajęcia ze względu na charakter odbywają się dwutorowo, tj. na wolnym powietrzu w bezpośrednim kontakcie ze zwierzętami i na tarasie widokowym oraz wewnątrz budynku gdzie przeprowadzane są zajęcia o przygotowaną ekspozycję.

   

     Dla najbardziej aktywnego uczestnika przewidzieliśmy atrakcyjną, ekologiczną nagrodę;)

     Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą edukacyjną na stronie:

   www.zubry.pszczyna.pl/pl/wiadomosci/nowe-zajecia-w-ofercie-aripzp/264

  i dokonywania zapisów pod nr telefonu

  /32/ 447 05 03. 

   

  Zajęcia prowadzone dzięki dofinansowaniu uzyskanemu z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

   

   

  2020-09-30