contact

Kontakt

Telefony:
32 447 05 03 - Biuro Informacji Turystycznej oraz rezerwacja biletów
32 447 05 03 - Biuro zagrody

668 147 055 - kontakt z mediami, PR

E-mail:
zagroda@pszczyna.info.pl

Nasz adres:

Pokazowa Zagroda Żubrów

ul. Żorska 5

43-200 Pszczyna

Znajdź nas:

Formularz

  Aktualności

  … a Kobiety są z Wenus…

  Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Wenusjańskim Dniu Kobiet, który organizujemy w skansenie w dniu 08 marca 2020. Celowo zdecydowaliśmy o przygotowaniu tego wydarzenia w godzinach 12.00 – 17.00, ponieważ świętować należy od południa gdy człowiek jest wypoczęty i pełen wigoru.

  Jest to przecież Dzień Kobiet, a nie tylko wieczór Kobiet -  w którym, po wyczerpującym dniu, po upieczeniu 20 kotletów, ugotowaniu 5 litrów rosołu, przebraniu 3 łóżek, odkurzeniu 120 m2 podłóg pełnych kruszek i zwierzęcej sierści i innych atrakcjach - niejednokrotnie my, kobiety - nie mamy po prostu ochoty już uczestniczyć.

  Ważne zatem jest, aby tego dnia,  sprytnie przerzucić obowiązki na członków rodzin i przeżyć dzień pełen relaksu, śmiechu i pozytywnych doświadczeń. Do dzieła!

  Zaplanowaliśmy odrobinę atrakcji dla ciała, a także coś dla ducha każdej z Pań, Wenusjanek…

  …a konkretnie:

   - o 12.00 – zastanowimy się „Czy to prawda, że kobiety są z Wenus?” – porozmawiamy na temat naszego wenusjańskiego pochodzenia opierając się na doświadczeniach pisarza Johna Graya, autora bardzo ciekawej książki „ Mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus”.

  - o 12.30 – zadbamy o nasze ciała, wraz z instruktorem poruszamy się przy dźwiękach muzyki.

  - o 13.00 – pod czujnym okiem towarzyszącego nam, wykwalifikowanego dietetyka uzupełnimy elektrolity przygotowując magiczne napoje mocy…

  - o 14.00 - wystartuje Babcina fabryka na zielono i nie tylko…czyli rozpoczniemy pełną parą produkcję kosmetyków i wenusjańskich akcesoriów – myjek pod prysznic (nie na szydełku, lecz tym razem na paluszkach…) Wszystko pod bacznym okiem specjalnie wykwalifikowanych Wenusjanek.

  - o 15.00 – czas na zieloną zupę krem w roli głównej…

  - o 15.30 - coś dla odważnych kobiet, czyli trening otwartości w życiu prywatnym i zawodowym z profesjonalnym wenusjańskim coatchem - trenerem .

  - o 17.00 – wspólne, przy lampce dobrego wina, mamy nadzieję owocne poszukiwania na niebie naszej pełnej blasku Wenus.

  Planujemy jeszcze wyjaśnić wszystkim dlaczego większość przygotowanych przez nas atrakcji miała kolor zielony, ale póki co, to nasza słodka tajemnica…

  Każda z Pań, oprócz wykonanych przez siebie kosmetyków i akcesoriów oraz dawki pozytywnych, mamy nadzieję, wrażeń i emocji otrzyma drobny upominek, który zapewne będzie pomocny w codziennym życiu, bo przecież jesteśmy z Wenus…

  Tego dnia będą nam towarzyszyć niezwykli goście (oczywiście!)

   rodem z Wenus:

  - Dietetyk – Magdalena Sojka,

  - Coatch, autorka programu skutecznych metod rozwoju Potrafish – Aleksandra Duda,

  - Dziewiarka, autorka programu „Sztrykowanie na ekranie” oraz książki „ Robótki na paluszkach” – Barbara Palewicz – Ryży

  oraz

  - nasza pełna życia, niezawodna ekipa skansenowa

  - i inne ciekawe osoby…tylko z Wenus…

  WAŻNE!!!

  Zapraszamy do zapisów pod numerami telefonów: 32 210 57 77; 604 508 718. Po zebraniu się grupy zostaną Państwo poinformowani o sposobie dokonania płatności.

  Koszt udziału w wenusjańskim dniu wraz ze wszystkimi atrakcjami: 100 zł /os.

   

  Proszę zabrać z domu: dobry humor, luźny strój najlepiej z jakimś zielonym akcentem.

  UWAGA, UWAGA:

  Niniejsza oferta jest skierowana dla pełnoletnich kobiet oraz partnerów, którzy nie maja pomysłu na wenusjański prezent z okazji tego wyjątkowego święta. Panie będą zachwycone.

  Serdecznie zapraszamy

  2020-02-13