Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej dla BIT przy Pokazowej Zagrodzie Żubrów

Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej dla BIT przy Pokazowej Zagrodzie Żubrów
10.12.2022
28

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że Biuro Informacji Turystycznej, działające przy Pokazowej Zagrodzie Żubrów w Zabytkowym Parku Pszczyńskim, uzyskało w tegorocznej edycji Certyfikacji Informacji Turystycznej, najwyższą ocenę w postaci czterech gwiazdek. Certyfikacja przyznawana jest na okres dwóch lat.

Biuro Informacji Turystycznej bierze czynny udział w tworzeniu krajowej sieci standaryzowanych jednostek informacji turystycznych współpracujących ze sobą na poziomie lokalnym, regionalnym oraz krajowym, zapewnia wysokiej jakości obsługę turystów a także podejmuje inicjatywy w tworzeniu oraz rozpowszechnianiu marki produktu turystycznego Ziemi Pszczyńskiej, jakim jest Pokazowa Zagroda Żubrów.

Historia przyznawania certyfikatu, sięga 2010 roku i jest realizowana przez Polską Organizację Turystyczną w ramach polityki zarządzania jakością standardu Polskiego Systemu Informacji Turystycznej. Ma na celu wzmocnienia promocji Polski w dziedzinie turystyki w kraju i za granicą. Nadzór nad Polską Organizacją Turystyczną sprawuje minister właściwy do spraw turystyki.

Foto: Michał Makowski

Zobacz galerię
Powrót